Via Muzieksculpturen aan een hulpvraag of probleem werken.

 In Nieuws

In de praktijk van Muziektherapeute Gudrun wordt sinds kort gebruik gemaakt van een nieuwe methode. De methode heet Muzieksculpturen. De methode kan in het bijzonder worden ingezet bij coaching of op persoonlijke groei gerichte leertherapie├źn.
Binnen de methode wordt er een muzikale sculptuur gemaakt waarin alle zaken, die binnen het gekozen thema een rol spelen, hun plaats krijgen. De sculptuur dient als vertrekpunt voor het onderzoeken van het gestelde probleem, het in beeld brengen van veranderingsmogelijkheden, het oefenen van alternatief gedrag enz.

Lijkt het je wat om op deze manier gecoacht te worden of leertherapie te krijgen?
U kunt mailen naar muziekatelierenschede@gmail.com of kijk voor meer informatie op www.gudrunhendrikman.nl .

Recente berichten