De Week van de Vaktherapie

 In Nieuws

De Week van de Vaktherapie

12 tot 18 november 2018 in heel Nederland!
De Week van de Vaktherapie is een jaarlijks terugkerend evenement. Meer dan 3.000 vaktherapeuten stellen een bijzonder programma voor u samen door heel Nederland. U kunt bijvoorbeeld kennis maken met vaktherapie, een kijkje in de keuken krijgen of meer informatie over een specifiek thema ontvangen.

Welke activiteiten zijn er in de Week van de Vaktherapie?
Het aanbod van activiteiten varieert van een open dag, een gratis consult, een flashmob, een spreekuur bij de supermarkt en een lezing in de bibliotheek tot een besloten bijeenkomst voor verwijzers. De activiteiten zijn soms voor iedereen toegankelijk, soms zijn ze speciaal voor een specifieke doelgroep georganiseerd. Bekijk het volledige programma van de Week van de Vaktherapie 2018 in het activiteitenoverzicht. Zoek met het filter naar de actviteiten bij u in de buurt.

Recente berichten